Πριν από λίγες ώρες στη λεωφόρο Αλεξάνδρου Παναγούλη στην Αγία Μαρίνα Ηλιούπολης, ένα διερχόμενο αυτοκίνητο παρέσυρε μια ηλικιωμένη γυναίκα. Ο νεαρός οδηγός που παρέσυρε την ηλικιωμένη γυναίκα ενώ αρχικά περίμενε το ασθενοφόρο στη συνέχεια εγκατέλειψε τη γυναίκα στο σημείο του ατυχήματος . Ο νεαρός οδηγός φορούσε κίτρινο φούτερ και μαύρη ζακέτα, ενώ το αυτοκίνητό του έχει ζημιές από τη σύγκρουση. Η άτυχη γυναίκα μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο με κεφαλικό τραύμα. Η αστυνομία έχει ξεκινήσει έρευνα για τον εντοπισμό του οδηγού.
![](https://www.cityofilioupolis.gr/wp-content/uploads/2023/03/παναγουλη-1024x632.jpg)