ΤΜΗΜΑΤΑ ΜΑΘΗΣΗΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2009
|
Α/Α
|
Περιοχή
Διεύθυνση
|
Αρ. Τμ/των
|
Είδος Εκπαίδευσης -Εκπαιδευτής/τρια
|
Σύνολο ωρών
|
Ημέρα & Ώρα
|
1
|
Ηλιούπολη
Βουλιαγμένης 521, 5ο
Γυμνάσιο, 3ος όροφος -ΚΕΕ
|
1
|
Γερμανικά Ι
Παπαμίχου Μαρία
|
50
|
Τρίτη - Πέμπτη, 16.00-18.00
|
Ηλιούπολη
Βουλιαγμένης 521, 5ο
Γυμνάσιο, 3ος όροφος -ΚΕΕ
|
1
|
Ιταλικά Ι
Μοσχοβάκη Ελένη
|
50
|
Τρίτη - Πέμπτη, 9.30-11.30
|
Ηλιούπολη
Βουλιαγμένης 521, 5ο
Γυμνάσιο, 3ος όροφος -ΚΕΕ
|
1
|
Ιταλικά Ι
Τσαχάλη Πελαγία
|
50
|
Τρίτη - Πέμπτη, 16.00-18.00
|
Ηλιούπολη
Βουλιαγμένης 521, 5ο
Γυμνάσιο, 3ος όροφος -ΚΕΕ
|
1
|
Πληροφορική ΙΙ
Κυριακός Δημήτρης
|
50
|
Δευτέρα - Τετάρτη, 9.30 -
11.30
|
Ηλιούπολη
Βουλιαγμένης 521, 5ο
Γυμνάσιο, 3ος όροφος -ΚΕΕ
|
1
|
Πληροφορική ΙΙ
Καλτιριμίδης Θάνος
|
50
|
Δευτέρα - Τετάρτη,
16.00-18.00
|
Ηλιούπολη
Βουλιαγμένης 521, 5ο
Γυμνάσιο, 3ος όροφος -ΚΕΕ
|
1
|
Πληροφορική ΙΙΙ
Σδράλαγκα Μαλαματούλα
|
50
|
Δευτέρα - Τετάρτη,
16.00-18.00
|
Ηλιούπολη
Βουλιαγμένης 521, 5ο
Γυμνάσιο, 3ος όροφος -ΚΕΕ
|
1
|
Εικαστικά
Φύκα Ολυμπία
|
25
|
Τρίτη - Πέμπτη, 18.00-20.00
|
2
|
Δάφνη
Εθνάρχου Μακαρίου &
Αλκινόου, 3ο Γυμνάσιο Δάφνης
|
1
|
Ιταλικά Ι
Μοσχοβάκη Ελένη
|
50
|
Τετάρτη - Παρασκευή,
17.00-19.00
|
3
|
Ν. Σμύρνη
Μηδείας & Κύπρου ΤΕΕ Ν.
Σμύρνης
|
1
|
Ιταλικά Ι
Αντώνης Βεντούρης
|
50
|
Δευτέρα - Τετάρτη, 18.00-20.00
|
Ν. Σμύρνη
Κοραή 20, 1ο
Γυμνάσιο Ν. Σπύρνη
|
1
|
Πληροφορική ΙΙ,
Κούνουπα Άννα
|
50
|
Δευτέρα - Τετάρτη,
17.00-19.00
|
4
|
Βύρωνας
Αδάνων 3, 6ο
Δημοτικό Σχολείο,
|
1
|
Αγγλικά Ι
Ευτυχία Σκαλίγκου
|
50
|
Τρίτη - Πέμπτη, 18.30-20.00
|
Βύρωνας
Ταταούλων, 4ο Γυμνάσιο
Βύρωνα
|
1
|
Πληροφορική ΙΙ, Χαράλαμπος Καραντώνης
|
50
|
Τρίτη - Πέμπτη, 16.00-18.00
|
Βύρωνας
Αδάνων 3, 6ο
Δημοτικό Σχολείο
|
1
|
Διατροφή
Χριστίνα Φοντόρ
|
25
|
Τετάρτη - Παρασκευή,
17.00-19.00
|
5
|
Γλυφάδα
Ιλίου &
Αγαμέμνονος ΤΕΕ
|
1
|
Πληροφορική ΙΙ, Χριστόπουλος Ευάγγελος
|
50
|
Δευτέρα - Τετάρτη,
17.00-19.00
|
Γλυφάδα
Ιλίου &
Αγαμέμνονος ΤΕΕ
|
1
|
Πληροφορική ΙΙ, Κάζη Βασιλική
|
50
|
Τρίτη - Πέμπτη, 18.00-20.00
|
6
|
Αργυρούπολη
Σπετσών 3 & Κρήτης,
Δημοτική Επιχείρηση Αργυρούπολης
|
1
|
Ιταλικά Ι
Χαλβατζή Ελένη
|
50
|
Τρίτη - Πέμπτη, 19.30-21.30
|
Αργυρούπολη
Σπετσών 3 & Κρήτης,
Δημοτική Επιχείρηση Αργυρούπολης
|
1
|
Πληροφορική ΙΙ
Παπαγεωργίου Γιώργος
|
50
|
Δευτέρα -Τετάρτη,
19.30-21.30
|
7
|
Ζωγράφου
Μόσχου 18, Πλατεία Κύπρου (
Παλιό ΚΕΚ)
|
1
|
Πληροφορική ΙΙ,
Τσότρας Μιχάλης
|
50
|
Δευτέρα - Τετάρτη, 18.00-20.00
|
8
|
Π. Φάληρο
Βέρα & Ανδρομάχης, 3ο
Λύκειο
|
1
|
Φωτογραφία
Σταυρόπουλος Γιώργος
|
25
|
Τρίτη - Πέμπτη, 17.00-19.00
|
9
|
Καισαριανή
Κλαζομενών 45, Παιδικός
Σταθμός δίπλα Δημαρχείο Καισαριανής
|
1
|
Αγγλικά
Σκαλίγκου Ευτυχία
|
50
|
Τρίτη - Πέμπτη 16.00-18.00
|
Καισαριανή
Κλαζομενών 45, Παιδικός
Σταθμός δίπλα Δημαρχείο Καισαριανής
|
1
|
Γαλλικά
Βλάχου Χρυσούλα
|
50
|
Τρίτη - Πέμπτη 16.00-18.00
|
Καισαριανή
Κλαζομενών 45, Παιδικός
Σταθμός δίπλα Δημαρχείο Καισαριανής
|
1
|
Γερμανικά
Ζαρκοστάθη Μαρία
|
50
|
Δευτέρα - Τετάρτη 18.00-20.00
|
10
|
Ελληνικό
Εθνάρχου Μακαρίου &
Αριστοτέλους, 1ο Λύκειο Ελληνικού
|
1
|
Ιταλικά Ι
Τσαχάκη Πελαγία
|
50
|
Τρίτη - Πέμπτη 18.00-20.00
|
Ελληνικό
Ελευθερίου Βενιζέλου 2-4,
ΤΕΕ Ελληνικού
|
1
|
Πληροφορική ΙΙ
(.........)
|
50
|
Δευτέρα - Τετάρτη,
19.30-21.30
|
|
|
24
|
|
|
|